TurkishEnglishGermany
Hakkımızda

Mekanik ve tesisat sektöründe “anahtar teslimi” bazında büyük tecrübeleri edinmekle 2001 yılında işe başlayan Mega Mekanik, yoluna tüm yatırım alanlarında hizmet verebilmek üzere bağımsız bir şirket olarak devam etmektedir. Mega Mekanik, yatırım kararı alma süreci de dahil, proje sürecinin tüm aşamalarında ortaya çıkacak riskleri önceden belirleyecek ve yönetecek bir anlayış içinde, uzman ekibiyle ve yurt içi-yurt dışı çözüm ortaklarıyla birlikte sunabilmektedir.

“Mega Mekanik; büyük yatırımların, büyük başarılara dönüşmesi için çalışmaktadır.”

İşini seven, kıymetini bilen, gelişimi alışkanlık haline getirmiş bir ekibiz ve olmaya devam edeceğiz. Aynı çatı altında olmaktan haz alarak, paydaşlarımızla birlikte alanımızdaki bilgi ve tecrübelerimizi pekiştiririz. “Şeffaflık” ve “gizlilik” ilkeleri doğrultusunda kurduğumuz güçlü işbirlikleri ile mekanik ve tesisat hizmetlerini en doğru şekilde geliştirir ve hayata geçiririz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerimizi ilk seferinde doğruya ulaşarak, tam zamanında ve optimum maliyette yapmak vazgeçilmez prensiplerimizdir. Yurtiçi ve yurtdışındaki tüm projelerimizde müşteri odaklılık ana hedeftir, bu nedenle müşteri memnuniyetinin arttırılması için müşteri beklentilerinin hep bir adım ötesinde olmaya dikkat ederiz.